Najlepszy katalog w sieci

logo_firmy

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Kraków
  • Kod pocztowy: 30-347
  • Ulica i numer: ul. Kapelanka 1A/14
  • Województwo: Małopolskie
  • NIP: 676-235-64-31

Wszystkie drogi do zdrowia prowadzą przez sklep on-line Vitaluna. pl. To tutaj znajdziesz najwartościowsze na świecie bio suplementy: grzyby witalne (cordyceps, chaga, maitake, reishi, shiitake), mikroalgi (spirulina, kelp, chlorella), jagody goji, acai, moringa, yacon, lucuma, moringa, mesquite, białko groszku, neem, kakao, maca, chia, sól himalajska, acerola, schisandra, olej kokosowy....

Ta super żywność to nie tylko coraz modniejsze w Europie jedzenie, to styl życia. Zdrowego życia.
Bio suplementy w swej codziennej diecie stosują wszyscy, którzy wiedzą, że choroby znajdują swój początek w układzie pokarmowym. Nie wolno traktować go jak śmietnika dla byle jakiego, fastfoodowego jedzenia. Traktowanie z szacunkiem własnego żołądka to gwarancja na dobre samopoczucie, smukłą sylwetkę, doskonałą kondycję ciała i umysłu.

Sklep Vitaluna. pl proponuje bio suplementy o potwierdzonej certyfikatami jakości. To superfoods z całego globu. Pochodzi z ekologicznych upraw, jest pozyskiwana w sposób naturalny, bez użycia chemii czy degradujących środowisko urządzeń.

Dzięki takiemu podejściu produkty Vitaluny. pl są wysoko oceniane przez klientów sklepu. Pełne wszelkich niezbędnych do życia substancji odżywczych – minerałów, witamin, dobrych tłuszczy, enzymów, błonnika, protein i innych dodają smaku codziennym potrawom, dostarczają energii, bronią przed dolegliwościami.

Bio suplementy Vitaluna. pl to czysta natura, to zdrowie zawarte w smacznych i aromatycznych, bez dodatków chemii i konserwantów, produktach.

Szczegóły wizytówki

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Superfoods