Najlepszy katalog w sieci

Czy wiesz, że każda część drzewa moringa może być stosowana w medycynie? Jeśli nie, wejdź na stronę biomoringa. com. pl, by dowiedzieć się więcej o tej cudownej roślinie.

Moringa oleifera ma imponującą gamę zastosowań leczniczych. Charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą - zawiera ważne składniki mineralne, jest dobrym źródłem białka, witamin, beta-karotenu, aminokwasów i różnych związków fenolowych. Moringa zapewnia bogatą i rzadką kombinację zeatin, kwercetyny, beta-sitosterolu, kwas kawoilochinowego i kemferolu.

Tradycyjne kultury w różnych częściach świata od dawna stosowały moringę na wiele dolegliwości - począwszy od dny moczanowej po różne zapalenia i gorączkę. Wykazano w ten sposób, że moringa posiada właściwości przeciwnowotworowe, przeciwpadaczkowe, przeciwzapalne, przeciwwrzodowe, przeciwskurczowe, moczopędne, przeciw nadciśnieniowe, obniżające stężenie cholesterolu, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwcukrzycowe, ochraniające wątrobę oraz układ krążenia i serca.

Na naszej witrynie biomoringa. com. pl przeczytasz wiele interesujących faktów, dotyczących tej niezwykłej rośliny. Wtedy zdecydujesz sam, czy włączyć ją na stałe do swojej diety.

Szczegóły wizytówki

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

BiO liście Moringa