Najlepszy katalog w sieci

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
  • Kod pocztowy: 57-240
  • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
  • Województwo: Dolnośląskie

Butzbach jest niemiecką firmą, która zajmuje się produkcją najwyższej jakości bram przemysłowych. Od 1993 roku, firma działa na terenie Polski. Oficjalnym, autoryzowanym przedstawicielem marki Butzbach w Polsce, jest polska firma Torsystem. Oddział firmy mieści się we Wrocławiu.
Działalność spółki Torsystem Butzbach jest całkowicie oparta na polskim kapitale.

Główną cechą firmy jest doświadczenie nabrane poprzez wieloletnią działalność na rynku. Produkty Butzbach cechują się najwyższą jakością i możliwością długiej eksploatacji. Oprócz tego, bramy przemysłowe i inne produkty, które produkuje marka, charakteryzują się elegancją i estetyką. To gwarantuje poszerzające się grono klientów.

W skład usług firmy wchodzi głównie projektowanie i produkcja bram przemysłowych. Dodatkowo, firma zajmuje się montażem i serwisowaniem bram.
Typy bram, jakie oferuje Butzbach, to bramy segmentowe, hangarowe, szybkobieżne oraz bramy segmentowe Vision. Specjaliści podchodzą w sposób indywidualny do każdego zlecenia. Każda odnoga przemysłu i wymagania danego miejsca różnią się od siebie. Doświadczenie, umiejętności i wiedza pozwalają na skuteczne doradztwo.

Butzbach jest pierwszą firmą, której udało się opracować technikę wykorzystania do produkcji włókna szklanego. Jest to delikatny i zarazem bardzo trwały materiał, który dodatkowo pięknie się prezentuje. Dzięki zastosowaniu włókna szklanego, możliwe jest zamontowanie bram praktycznie wszędzie. Produkty, które zawierają włókno szklane, są szczególnie atrakcyjne wizualnie. Tworzywo to poza tym jest odporne na warunki atmosferyczne.

Szczegóły wizytówki

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Butzbach Torsystem