Najlepszy katalog w sieci

logo_firmy

Dane adresowe:

  • Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
  • Kod pocztowy: 57-240
  • Ulica i numer: ul. Kolejowa 44
  • Województwo: Dolnośląskie

Service On Time jest firmą, której usługi skupiają się na przeprowadzaniu serwisu i napraw bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych. Czynności te są wykonywane na urządzeniach większości producentów europejskich.

Firma posiada aż 23 oddziały serwisowe na terenie całej Polski. W skład kadry wchodzą jedynie odpowiednio przeszkoleni i doświadczeni pracownicy. Są to osoby mające wiedzę i umiejętności związane z branżą.

Usługi Service On Time oferuje swoje usługi przez 7 dni w tygodniu. Codzienna działalność, może zapewnić ciągłość pracy magazynu lub hali. Awaria, która zdarzy się w piątek wieczorem, nie będzie czekać aż do poniedziałku, co zapobiega stratom.

Pracownicy mogą wykonać dla Państwa bezpłatną konsultację oraz audyt produktów w firmie klienta. Jeśli będzie wymagać tego sytuacja, specjaliści doradzą w wyborze nowych lub zamiennych części.

Usługi Service On Time są podzielone na trzy podstawowe filary. Jeden z nich dotyczy serwisu bram i systemów przeładunkowych wszystkich producentów. Drugi zajmuje się naprawą bram i systemów różnych producentów. Trzeci obszar działania firmy opiera się na sprzedaży części do bram.

Szczegóły wizytówki

Strona na mapie

Promuj skuteczniej swoją stronę:

Service On Time